По време на вчерашната среща с Етър двама от футболистите на Локомотив (Пловдив) - Христо Иванов и Ангел Лясков, получиха контузии. "Смърфовете" излязоха с официална информация относно тяхното състояние.

Христо Иванов пострада след тежък сблъсък с Мартин Величков. Той бе заменен принудително в 44-ата минута и бе откаран с линейка в най-близката болница. След редица прегледи е установено, че той е добре и ще може да вземе участие в срещата със Славия.

Ангел Лясков се контузи по време на загрявката, минути преди началото на мача с Етър, като бе заменен от Оливер Камдем. Той е получил разтежение. Вероятно ще е на линия за мача с "белите" в събота от 17:30 часа на "Лаута".

Локомотив (Пловдив) победи Етър с 1:0 в мач от 8-ия кръг на еfbet лига

Локомотив (Пловдив) продължава да гази в еfbet лига, "смърфовете" надвиха Етър като гости

Единственото попадение в срещата вкара Евандро дълбоко в добавеното време на първото полувреме