Айвън Ангелов влиза на мястото на Димитър Илиев.

Лукас Салинас заменя Венсан Марсел.

75′

Петър Витанов получава жълт картон.

68′

ГОЛ! Станислав Костов! Манолев напредна през средата, а Витанов не успя да му опонира. След рикошет топката се изтъркули към Костов, който отблизо матира Пиргов.

60′

ГОЛ! Димитър Илиев! Продължителна атака на домакините завърши с подаване на Венсан Марсел към нападателя, който чакаше на точката на дузпата. Илиев овладя и прати топката в десния ъгъл на вратата - 2:0.

59′

Венцислав Бенгюзов заменя Орлин Старокин.

58′

Преслав Йорданов заменя Красимир Станоев.

54′

Жълт картон за Христофор Хубчев.

53′

Антон Карачанаков заменя Спас Георгиев.

49′

Марсел шутира по диагонала. Топката профучва покрай вратата на Петър Петров.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

ГОЛ! Георги Минчев този път бележи! Димитър Илиев изведе хитро Георги Минчев. Нападателят бутна Петър Занев, който се блъсна във вратаря Петър Петров. Необезпокояван, Минчев прати кълбото в опразнената врата.

40′

Попадение на Георги Минчев е отменено заради засада. Футболистът бе зад защитата след изстрел на Бирсент Карагарен. Петров не се намеси добре и Минчев прати топката във вратата, но радостта му бе кратка.

32′

Марсел! Футболистът посрещна отлично центриране отдясно на Карагарен. Зад него пък нахлуваше на скорост Шакил Сно Зад, като двамата си попречиха и не успяха да пратят топката във вратата.

31′

Жълт картон и за Красимир Станоев.

30′

Опасна атака на домакините завърши с разочароващ изстрел на Йосип Томашевич.

27′

Бирсент Карагарен също е оцветен в жълто.

23′

Жълт картон за Мохамед Брахими.

20′

Христофор Хубчев центрира в наказателното поле, където Станислав Костов се оказа сам и засече с глава. Вратарят Илко Пиргов обаче улавя топката безпроблемно.

18′

Кристиан Гомис се извиси над всички след центриране от корнер. Ударът му с глава обаче не бе точен и топката не намери рамките на вратата.

13′

Минчев! Напдателят се възползва от грешка на Станислав Манолев и стреля мощно от границата на наказателното поле. Вратарят на гостите Петър Петров обаче реагира блестящо и спаси.

5′

Домакините владеят повече топката, но към момента не намират път към вратата на Петър Петров.

1′

28 Айвън Росенов Ангелов 6 Юлиян Страхилов Попев

Локомотив (Пловдив) приема Пирин Благоевград на "Лаута" днес в 15:00 часа в отложен мач от 3-ия кръг на efbet Лига.

Мачът е важен и за двата тима, което се намират в зоната на изпадащите с равен брой точки - по 8. Със сигурност обаче домакините ще са по-надъхани за победа. Те имат доста по-сериозни амбиции от своя съперник, които до момента не оправдават по никакъв начин.

Този двубой бе отложен заради участието на "смърфовете" в евротурнирите. Като че ли именно еврокампанията на пловдивчани им изигра лоша шега. Те започнаха разсеяно в първенството и натрупаха поредица от лоши резултати, които са причината в момента тимът да е доста по-надолу в класирането, отколкото му се иска.

Удар за Пирин: Светослав Дяков е със счупена скула, пропуска мачовете с Локо (Пловдив) и Левски

Играчът ще претърпи операция в сряда, 20.10

Отборът обаче разполага с достатъчно качествени футболисти и надеждите са, че постепенно ще намери верния ритъм и ще се изкачи в таблицата.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

В същото време за Пирин основната цел е да остане в елита. Благоевградчани също имаха доста проблеми в началото на сезона, но постепенно започнаха да влизат в час. Отборът е в серия от четири официални мача без поражение. Сега "орлетата" се надяват да продължат възхода си и да си тръгнат с положителен резултат от Пловдив.

Пловдивчани имат 23 победи, 12 равенства и 16 загуби срещу благоевградчани.

В състава на домакините ще липсва наказания защитник Алексей Биков, който е аут заради натрупани картони.

В състава на Пирин ще отсъстват ветераните Бодуров и Дяков, които са контузени.

Вероятни състави:

Локомотив: Рейдер, Гомис, Петрович, Крачун, Карагерен, Томашевич, Умарбаев, Витанов, Марсел, Минчев, Илиев

Пирин: Петров, Дюлгеров, Николов, Занев, Хубчев, Старокин, Станоев, Манолев, Ферари, Брахими, Костов;