Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача!

90+2′

ГООООЛЛЛЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Невероятно грешка на Станислав Антонов, който изпусна топката в краката на резервата Райков - 2:1!

84′

Жълт картон и за Мартинович.

83′

Жълт картон и за Георгиев.

82′

Жълт картон за Траянов.

80′

Костадинов влиза на мястото на Ненов.

77′

Жълт картон за Милчев.

75′

Райков влиза на мястото на Бакалов.

69′

ГООООЛЛЛЛ ЗА ДУНАВ! Центриране от левия фланг намира Ненов, който от близка дистанция възстановява равенството - 1:1!

66′

Георгиев влиза на мястото на Патев.

63′

Серджо заменя Дани Кики.

61′

Ларин заменя Васев.

59′

Равностойна игра след първия четвърт час на второто полувреме със съвсем леко предимство на домакините.

54′

Жълт картон за Васев.

52′

Марчев отново остана непокрит в половината на Дунав, което позволи на нападателя да остане сам срещу Антонов по диагонал, но вратарят успя да избие топката.

49′

Жълт картон за Крумов.

46′

Велковски заменя Бедиме на почивката.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

40′

Чудесен пас на Траянов намери Веселин Марчев зад защитата на Дунав, но нападателят се забави и загуби топката миг преди да стреля.

35′

Инициативата е в гостите, които обаче в стремежа си да атакуват с повече хора оставят доста свободни пространства в защита.

30′

Гол на Васил Шопов от Дунав е отменен правилно заради засада!

22′

"Драконите" стигнаха до опасно меле пред вратата на Локомотив, при което претендираха за дузпа, но такава правилно не е отсъдена.

18′

Русенци се опитват да затруднят съперника и да стигнат до изравнителен гол, но до момента не намират точния начин за това.

12′

Локомотив можеше да отбележи второ попадение, но Дино Мартинович нацели страничната греда от същата позиция, от която Бакалов реализира преди секунди!

10′

ГОООООЛЛЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Димо Бакалов бележи красиво попадение, след като стреля фронтално пред наказателното поле и прати топката в горния ляв ъгъл на Антонов - 1:0!

8′

По-активно начало на домакините, които след 3-ата минута доминират на терена.

4′

Бедиме центрира чудесно по земя към Мартинович, който от точката на дузпата не успя да намери вратата на Дунав.

1′

13. Райков 20. Георгиев

Локомотив (Пловдив) приема Дунав във втория мач от 7-ми кръг на Първа лига.

Двубоят на "Лаута" е от 21,00 часа, като и двата отбора се намират в деликатна ситуация, особено "драконите" от Русе, които загубиха с 0:5 последния си домакински мач в шампионата срещу Лудогорец. На всичкото отгоре се говори за напрежение вътре в отбора, макар че президентът Симеон Симеонов обяви, че няма такова нещо.

Локомотив също претърпя поражение в предишния кръг с 0:1 при гостуването на Верея в Стара Загора, така че срещата между двата отбора днес се явява нещо като поправителен.