Локомотив (Пловдив) победи Елегант (Хисаря) с 3:2 в контрола на своя стадион в "Лаута", съобщи БТА.

Зоран Златковски откри резултата за локомотивци във 2-ата минута, а Александър Урумов изравни в 60-ата минута. Дошлият на проби в отбора на домакините Димитър Панов отбеляза два гола (72-ата и 89-ата минута).

Вторият гол за Елегант вкара Райчо Танев в 67-ата минута.

В Локомотив се пробваха Мартин Пешев (Септември) и Давид Гълъбов (Чепинец Велинград).

След мача мениджърът на "черно-белите" Иван Маринов изрази съмнение дали някой от тримата дошли на проби състезатели ще остане в тима.

Договори с Локомотив подписаха привлечените от Конелиано Ангел Йошев и Румен Горанов, които до петък ще бъдат картотекирани в БФС. За локомотивци игра и Владислав Златинов, гласен за трансфер в ЦСКА.