За новия отбор на Пламен Андреев - Лех Познан, предстои сблъсък с КУПС от Финландия в плейофите в Лигата на конференциите. Това отреди тегленият в петък жребий.
Кристъл Палас ще гостува в Босна и Херцеговина срещу Жрински Мостар. Фиорентина ще се изправи срещу полския Ягелония, а АЗ Алкмаар играе с арменския Ноа.
Всички двойки в плейофите:
Ягелония - Фиорентина
Омония - Риека
Ноа - АЗ Алкмаар
Дрита - Целие
КУПС - Лех Познан
Шкендия - Самсунспор
Жрински Мостар - Кристъл Палас
Сигма Оломуц - Лозана
УмеренЦСКА
на 16.01.2026 в 20:35:03 #1Всичкото е добро за Лех Познан, но нашият още няма ни един мач в него. А и в предишните си дестинации има един във Фейнорд и два в Расинг. Трудно е да си го представим като титуляр в евромачовете. Ама айде, нека да видим какво ще стане с Пламен Андреев в Полша. Ни във Фейенорд го оцениха, ни в Расинг Сантандер. А дано в Лех Познан го оценят и го направят титуляр.