Отборът на Локомотив (Пловдив) записа равенство - 2:2 в поредната си контрола преди новия сезон в Първа лига.

"Смърфовете" завършиха при 2:2 проверката си с румънския Конкордия в третата си изява на турска земя. Головете за "черно-белите" отбеляза Аймен Суда.

В 50-та минута на сблъсъка силен удар от фаул на Симеон Райков бе последван от спасяване на вратаря на Конкордия. Аймен Суда се оказа на правилното място и вкара избитата от стража топка, като така изведе "смърфовете" напред в резултата.

В 55-та минута Конкордия изравни за 1:1. Силен удар на нападател на румънците остави безпомощен Любенов.

В 57-ата минута след атака на Локомотив се стигна до втори гол за "черно-белите". Ванчо Траянов и Чукалов матираха двама защитници, след което Чукалов подаде на Аймен Суда, който реализира втория си гол в мача за 2:1.

В самият край на срещата румънския тим стигна до равенството след автогол на каращия проби Ивайло Марков. Така двата отбора завършиха наравно 2:2.

Стартовият състав на Илиан Илиев за първото полувреме: Пиргов, Крумов, Котев, Везалов (20' Вълчев), Горанов, Райнов, Умарбаев, Райков, Кики, Марчев, Камбуров.

Стартовият състав за второто полувреме: Любенов, Вълчев, Пехливанов, Марков, Амрауи, Траянов, Славков, Карагарен, Суда, Бакалов, Чукалов.