Локомотив (Пд) най-сетне спечелиха предсезонна контрола. След като паднаха от албанския Теута, румънския Клуж и грузинския Зетафони, сега „смърфовете" биха с 2:1 полския гранд Легия Варшава.

Добър мач за пловдивчани направи Даксон, който пусна страхотен извеждащ пас към новото попълнение Ели Маркес, а последният не пропусна да открие резултата в самия край на първата част.

Лошо впечатление обаче направи друг нов - вратарят Байа, който влезе на почивката. В 60-ата мин той тръгна да финтира Косецки, но полският играч му взе топката и изравни.

Победата на Локомотив бе оформена от Христо Спасов от дузпа четвърт час преди края. Наказателният удар бе отсъден за фаул срещу Валери Георгиев.

Родригес и Христозов пък бяха сменени в самото начало на мача заради контузии, които обаче не би трябвало да са сериозни.