В контролна среща по футбол, играна на спортния комплекс "Аркадия" в Белек, отборът на Локомотив (Пловдив) загуби с минималното 0:1 от чешкия ФК Кошице. Единственият гол на мача падна в 55-та минута.

Чешкият нападател Новак получи топката на границата на наказателното поле и с точен удар в левия ъгъл на вратата на пловдивчани донесе победата за своя отбор. Най-активният в отбора на Локомотив и безспорно най-добрият играч бе нападателят Дембеле.

Но именно Дембеле направи най-големия пропуск - в последната,90-та минута той от непосредствена близост не успя да изпрати топката в мрежата на ФК Кошице. И още един факт - през второто полувреме играта се изостри, преобладаваха твърди, на моменти и откровено груби сблъсъци. Но мачът завърши без контузени играчи.

Старши треньорът на Локомотив Наджи Шенсой започна със следния стартов състав: Акалски, Йошев, Мечечиев, Сечков, Сингбо, Бенжелон, Трифонов, Чипев, Лунтава, Б. Хазуров, Дембеле. По-късно той пусна в игра вратаря Ставрев и полевите футболисти Георгиев, Кюмюрджиев, Цв. Радев, Б. Илиев, Факунес, Данов и Абушев.