Резервите на Локомотив (Пд) се наложиха с 3:2 в контролна среща над Гигант (Съединение). Президентът на „смърфовете" Константин Динев обаче не остана доволен от играта на футболистите си и дори в 63-ата минута нахлу на терена пред треньорската скамейка. Старши треньорът Драган Канатларовски нахока играчите си, които до този момент губеха с 1:2.

Резултатът откри с глава чилиецът Карлос Компанучи в 7-ата мин. Бившето"канарче" Иван Площаков се възползва от заспалите бранители на „черно-белите" в 35-та и 43-та минути, с което Гигант обърна резултата.

В 65-ата Даксон да Силва изскочи сам срещу вратаря Тодоров и отблизо изравни. Бразилецът спаси Локо (Пд) от резил 2 минути преди края на проверката с диагонален шут, оформяйки победата на тима си.

След мача Коко Динов нареди на Канатларовски да проведе наказателна тренировка за участвалите в спаринга футболисти.