Президентът на Локо (Пловдив) Коко Динев не скри задоволството си от победата с 1:0 срещу Черно море, след която „смърфовете" се изкачиха на 3-о място във временното класиране в „А" група.
„Получи се интересен двубой, много борба, за нас бяха важни днес трите точки, затова нямаше много футбол, а повече борба. Има мачове, в които трите точки са по-важни, отколкото играта. Много-много не сме треперили, те нямат удар към вратата. Играем мач за мач, за нас винаги следващия мач е най-важен.
Яд ни е, че не бихме Левски, но се надявам, че следващия път ще ги бием. Надявам се и срещу Лудогорец да покажем играта, която показахме днес и да вземем нещо от това гостуване, не смятам, че сме обречени", коментира Динев.
loko-pd
на 12.11.2013 в 18:20:52 #2Коко не така нали говедцата нямаше да са в седмицата ако не ни бяха били.Няма страшно има време .
PAFF40
на 12.11.2013 в 00:29:30 #1Така е, имаше мелодраматизъм на тоя мач за съжаление. Ако се играеше щяха да паднат.