Димитър Илиев вкара два гола за победата на Локомотив (Пловдив) с 5:0 над Етър като гост.

"Да не преувеличавам, но играхме почти без грешка. От дефанзивен план до халфовата линия бяхме компактни, затруднихме Етър и не им дадохме абсолютно никакъв шанс. Тръгна ни добре от първите минути, вкарахме ранен гол и второто полувреме вече се забавлявахме на терена.

Гледах статистиката на Етър, от последните 12 мача може би имат само една загуба. Да ги победиш с 5 гола във Велико Търново е трудно, а според мен това е най-малкото, с което се отърваха.

Резултатите говорят сами за себе си. Вкарваме със завидна лекота. Отзад не допускаме толкова пробойни, но разбира се, че когато печелиш няма проблем да допуснеш 2 гола и да вкараш 3.

Атмосферата е супер, побеждаваме по инерция. Жалко, че идва паузата, защото сме набрали инерция. Апетитът идва с яденето, а ние сме гладни за още успехи, както каза моя колега.

Не е необходимо да се изхвърляме и да даваме цели, които надхвърлят възможностите ни, но е факт, че сме един от най-балансираните отбори. Един отбор показва класата си чрез постоянство. Минала е едва 1/3 от сезона, в която показваме нужното постоянство, но предстоят още битки. Зимата можем да говорим за по-конкретни цели. Резултатите ни задължават да гоним най-доброто.

Нямам мнение защо Балъков не ме е повикал в националния. Явно има футболисти, които се представят по-добре от мен на моята позиция. Аз нямам право на думата, така че продължавам да работя. Тази повикватилна не е самоцел", заяви Илиев.

Локомотив (Пловдив) разби Етър с 5:0 като гост

Безапелационен Локомотив (Пловдив) разби Етър с 5:0!

"Смърфовете" не оставиха шансове на "болярите"