Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович заяви, че "смърфовете" е трябвало да победят Дунав с поне 5-6 гола разлика във вчерашния сблъсък за Купата на България между двата отбора.

В крайна сметка, "железничарите" записаха успех с 2:1 и се класираха за четвъртфиналите в турнира.

Локомотив (Пловдив) победи Дунав в Русе

Локомотив (Пловдив) е на 1/4 финал за Купата на България, пловдивчани изхвърлиха Дунав

Голове на Аралица и Карагерен пратиха "смърфовете" в следващата фаза

"Това колко сме "слаб" отбор се видя на мача. Имахме 9-10 стопроцентови положения. В 90-ата минута съперникът ни имаше шанс за гол и вкара, а ние до тогава трябваше да водим с поне 5-6:0. Бяхме по-силният отбор. В този ден всичко беше перфектно. Така, както мислехме да играем, така и се получи, комплименти за моите играчи.

Що се отнася до изказването на моя колега от Дунав, вижда се, че трябва още да се учи да цени противника. Това не е стил, който трябва да бъде между колеги", коментира Акрапович.