Треньорът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович бе разочарован от загубата с 0:2 от Черно море.

"Много съм разочарован. Знаех, че ще бъде тежко след дербито с Ботев, но искахме последните шест дена да сме на добро ниво. Първите 15-20 минути имахме добри положения, но не успяхме и ни наказаха.

Преди първия им гол имахме ситуация двама на двама, но не се разбрахме при атаката. Сега ще имаме тренировка от 07:00 часа сутринта и ще поясним някои неща.

Говорим едно преди мача, а после показваме съвсем друго. Днес бяхме много емоционални, а причината бе мача с Ботев. На тренировка сме малко отпуснати и това ще се промени.

Искам отборът да се стабилизира на това ниво, което показвахме последните мачове. Трябва да останем в горната част на първенството и да подобрим нивото. Това е моя работа и аз ще говоря с играчите да работим.

Зная, че всичко в клуба е наред. Според мен няма никакви проблеми и държим отбора на дистанция от всичко друго. Винаги заставам зад футболистите ми. Аз съм виновен за днешната загуба. За всеки проблем, какъвто има може да се говори с мен. Феновете също могат да го сторят. Искам комуникация със всички, тъй като това е важно", завърши Акрапович.

Черно море победи Локомотив (Пловдив) с 2:0 като гост

Черно море се върна на победния път, "моряците" подчиниха Локо (Пд) на "Лаута"

Варненци се наложиха с 2:0 над "черно-белите"