Локомотив (Пловдив) няма да променя тактиката си, специално за мача с Лудогорец. Треньорът на "смърфовете" Христо Колев планира да използва подхода си от Битката за Пловдив срещу Ботев (2:1) и за предстоящото домакинство на шампионите.
Двубоят е утре от 17:30 часа на "Лаута". Бащата ще насити халфовата линия и ще разчита предимно на центрирания към опитните нападатели Мартин Камбуров и Зоран Балдовалиев.
Именно по този начин "смърфовете" стигнаха до успеха. Срещу "жълто-черните" полузащитниците на Локо бяха подредени във формата на ромб, така ще е и срещу разградчани.
Вчера треньорът получи добри новини от лекарския щаб на отбора. Медиците успяха да вдигнат на крака Зоран Балдовалиев, Ванчо Траянов и Александър Тунчев. Именно на опита на тримата Колев разчита на много срещу Лудогорец.