Марек победи с 4:1 Миньор (Пк) в котнролен мач, който се игра на изкуствения терен на ст. "Славия". Проверката бе четвърта за дупничани през зимния подготвителен период.

Еньо Кръстовчев се разписа на връх 23-годишния си рожден ден във вратата на перничани. Воденият от Атанас Джамбазки тим от "Б" група откри резултата в 5-ата минута чрез Тодоров, но само две минути след това Янек Кючуков направи 1:1.

В 21-ата минута Ивайло Петев директно от фаул вкара за 2:1. В 36-ата Кирил Кръстев преодоля стражът на перничани за 3:1, а пет минути след това Кръстовчевбе точен от дузпа за крайното 4:1.

Стартов състав на Марек: Илчев, Иванов, Я. Кючуков, Св. Георгиев, Бачев, Редовски, Кръстев, Петев, Д. Георгиев, А. Кючуков, Кръстовчев

Тук може да откриете подробна информация за контролите през тази зима!!!