Петър Патев ще доиграе мача на мястото на Ивайло Раденцов.

Виктор Шишков влиза на мястото на Николай Христов.

Тихомир Кънев напуска игра, на негово място се появява Владислав Узунов

Спас Георгиев влиза на мястото на Васил Шопов

68′

Николай Колев влиза на мястото на автора на първия гол - Антон Огнянов.

66′

2:0 за Дунав! Будинов бележи след удар от дъгата на наказателното поле и изключително слаба намеса на Кунчев, който изби топката във вратата си!

56′

Домакините можеха да изравнят резултата, но футболист на русенци изчисти топката от голлинията след удар с глава на Мартин Кавдански.

54′

1:0 за гостите от Дунав! Антон Огнянов вкара след отлично изпълнение на пряк свободен удар!

52′

Юлиян Ненов можеше да открие резултата, след като футболистът се откъсна от Венци Керчев и стреля по диагонал, но Стефано Кунчев спаси.

51′

Нищо интересно не се случва в първите минути на второто полувреме, грешките преобладават най-вече в изнасянето на топката.

45′

Начало на второ полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Тихомир Кънев е първият футболист от състава на Локомотив, който получава жълт картон след нарушение срещу Ненов.

42′

Антон Огнянов получава жълт картон заради бурна реакция срещу отсъждане на рефера Тихомир Алексов.

40′

Тихомир Кънев изпусна страхотна възможност да открие резултата в полза на локомотивци, след като не успя от 3-4 метра фронтално срещу вратата да вкара с глава.

34′

Капитанът на русенци Диян Димов получава първия жълт картон в мача заради грубо влизане отзад.

27′

Силен удар от дистанция от страна на Трифонов мина малко над вратата.

23′

Гостите от Русе изравниха играта и на няколко пъти организираха добри атаки пред вратата на Стефано Кунчев, който обаче се намеси решително при пряк свободен удар изпълнен от Раденцов.

16′

Добро центриране от корнер, след което Янаки Смирнов се размина с топката от чудесна позиция.

6′

"Железничарите" се опитват да установят нещо като първоначален натиск, който доведе до две разбърквания пред вратата на Луков.

2′

Отборът на Локомотив създава първа възможност след фронтален удар от дъгата на наказателното поле.

1′

Съдията Тихомир Алексов даде начален съдийски сигнал за двубоя между Локо (ГО) и Дунав (Русе).