Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира победата на тима му срещу Челси с 2:0.

Специалистът специално отличи гола на Мохамед Салах.

Ливърпул победи Челси с 2:0 във Висшата лига

Кошмарът от 2014-а не се повтори! Ливърпул с голяма крачка към титлата в Англия!

Мърисайдци надвиха Челси с 2:0, Салах с истински футболен шедьовър

"Виждал съм много добри представяния от момчетата, откакто ги ръководя. Днес беше брилянтен мач за нас, брилянтен гол на Мохамед Салах във всички аспекти.

Контролът, първото докосване, остротата, с която си освободи пространство - беше фантастично. Видях гола на живо, пуснах го и на повторение.

Не съм виждал много по-добри голове от този - това е факт.

Снимка 399842

Може би трябваше да бъдем малко по-разчупени. Говорихме си на почивката, показвайки картина на играчите. Много добри неща вече бяха сторени през първата част.

Имахме малък проблем, ще се повторя отново, но играхме срещу вятъра през първата част от мача. Второто той беше в наша полза, а това е голям плюс. Видяхте през второто полувреме, че Челси имаше проблем при създаването на нападенията си. Топката отиваше високо и падаше бързо долу, трудно им беше. Трябваше да работим и по-добре по десния фланг, след като доминирахме вляво. Това бе нещо, което коментирахме на почивката", призна германецът.