Марио Балотели апелира да се спре с драматичните дискусии около това дали е трябвало да бие дузпата срещу Бешикташ. За изпълнител на наказателните удари първоначално бе определен Джордан Хендерсън.
Балотели обаче измъкна топката от ръцете му, след което заши гола за победата с 1:0. След мача обаче той бе порицан от Стивън Джерард. Легендарният капитан, на "червените", който в момента е контузен, обяви Марио за "пакостник".
"Стига драма. Хендо, благодаря ти, че ми даде да бия дузпата. Единственото, което има значение, е че спечелихме. Ние сме отбор, ние сме Ливърпул, напред", написа Балотели в профила си в социалната мрежа Instagram.
rado907
на 21.02.2015 в 05:35:23 #4В случая това беше важно за Балотели за да си повиши самочувствието. Освен това той в всепризнат майстор на дузпата. Че е пакостник, няма съмнение. Но Ливърпул знаеха това, като го купиха.
The Best of Red 1892
на 20.02.2015 в 22:15:38 #3Напълно съгласен съм с комент 3!!! И по точно казано за Хендерсън,'Обезглавен Кон'.
WEED27
на 20.02.2015 в 22:00:31 #2Абе по-добре , че той я би, отколкото дърваря Хендерсън... Направи няколко силни мача през миналия сезон, но като цяло от както е в Ливърпул се опитвам да го харесвам, но не мога! Пълен смешник е.. 90 минути само тича напред назад, няма нито техника, нито поглед върху играта.. Чак пък е капитан и бие фалове, дузпи и корнери!
Шкъртел е къде, къде по-опитен играч и аз смятам, че той трябва да е 2-ри капитан!! Добре че СуперМарио е нагло копеле и сам си взе да бие дузпата, че Хендерсън щеше да я изпусне!!

Tupan
на 20.02.2015 в 20:43:49 #1Супер Марио
По-скоро МариУ Тъпоту 