Алисон спаси отблизо удар на Раул Хименес. Подаването беше на Адама Траоре.

60′

Фирмино стреля в Патрисио. Преди това удар на Минамино беше блокиран.

51′

ГООООЛ! Раул Хименес скочи високо и заби топката с глава в десния ъгъл на Алисон. Бърза контра на "вълците" и хубаво центриране отдясно на Адама Траоре на скорост. Атаката започна от Руи Патрисио.

Снимка 463111

48′

Педро Нето стреля в тялото на Джо Гомес след контра на "вълците".

47′

Страхотно спасяване на Патрисио. Салах стреля отляво след грешка на Адама Траоре.

45′

Без смени на почивката.

45+2′

Ливърпул води след гол от статично положение.

45+1′

Мат Дохърти успя да предтврати гол на Салах.

37′

Раул Хименес се освободи отляво, но ударът му мина до дясната греда на Алисон.

32′

Токуми Минамино смени Садио Мане, който получи контузия.

27′

Владението на топката е 59% за Ливърпул и 41% за Уулвърхемптън.

Снимка 463099

24′

Рубен Невеш получава лекарска помощ и играта е спряна.

18′

Удар на Салах беше блокиран. Египтянинът беше сам, но се забави.

15′

Ново меле пред вратата на Ливърпул без завършващ удар.

8′

ГООООЛ! Джордан Хендерсън отбеляза с глава след центриране от корнер. ВАР провери дали голмайсторът е играл с ръка и попадението беше потвърдено.

Снимка 463096

5′

Коуди спъна Салах пред наказателното поле.

4′

Обещаващи включвания на Джони Кастро отляво. Ливърпул се търва след меле в наказателното поле.

1′
Бени Ашли-Сийл Неко Уилямс

Ливърпул гостува на Уулвърхемптън в среща от 24-ия кръг на английската Премиер Лийг.

Мърсисайдци са с два мача по-малко от шампиона Манчестър Сити и при успех днес, преднината им пред тима на Джосеп Гуардиола ще стане 16 точки. "Вълците" ще се опитат да се доближат до Топ 4. В момента те са на седмо място, с равен брой точки с Тотнъм и Манчестър Юнайтед.

Ливърпул още няма загуба през сезона и не спечели единствено визитата си на "Олд Трафорд". Днес "червените" се очаква да срещнат сериозна съпротива на "Молиню".

Момчетата на Юрген Клоп са в серия от 39 мача без загуба и преследват рекорда на "непобедимите" от Арсенал. "Вълците" по традиция играят силно срещу грандовете, а в края на декември затрудниха максимално Ливърпул, отстъпвайки с 0:1 на "Анфийлд".