Ливърпул и Уулвърхемптън завършиха 2:2 и oтново ще играят за ФА Къп, тъй като двата отбора не успяха да излъчат победител.

Резултатът беше открит в 26-ата минута, когато вратарят на Ливърпул Алисон сбърка фатално, буквално подавайки топката на Гуедеш, който отбеляза, за да даде преднина на Уулвс с 1:0.

Преди самия край на първото полувреме чрез страхотна асистенция на Александър Арнолд към Дарвин Нунес, мърсисайдци възстановиха паритета .

След седем минути игра през второто полувреме Салах се разписа за пълния обрат и даде аванс от 2:1 за домакините.

Вълците обаче не се сломиха и в 66-ата минута Хван Хи-Чан бе точен и изравни резултата за 2:2. Десет минути преди края Тоти вкара гол за Уулвс, но попадението му не беше зачетено поради засада.