Ливърпул договори защитника на Кьолн Йонас Хектор, пишат медиите в Германия.
Мърсисайдци ще платят 12 млн. паунда за бранителя. В момента 26-годишният Хектор е с националния тим на Германия и се готви за предстоящите Европейски финали във Франция.
Хектор записа 32 мача за Кьолн през миналия сезон, в които направи четири асистенции.
В някои от двубоите той бе използван и в халфовата линия на своя тим. Хектор бе избран за Играч на сезона от феновете на Кьолн през миналата година.
Преди няколко дни „червените“ отправиха оферта за крилото на Шалке Лирой Сане, която обаче бе моментално отхвърлена от немския тим. Не е ясно дали Ливърпул готви ново предложение за 20-годишния играч.
Tupan
на 04.06.2016 в 23:18:39 #2Добре! Вече взехме двама защитника и вратарче от немско
Сега трябват още поне 2-ма защитници / може и от Италия / и после да погледне към испания или франция за двама трима халфа и осър нападател! Е, никой не е казал, че ще е лесно, но ... Клопи си знае работата
The Best of Red 1892
на 04.06.2016 в 22:28:06 #1Браво на, Клопи за този трансфер! Аз не съм гледал много мачове на, Кьолн, но от това което ми направи впечатление в, Хектор, е, че той е много умен бек или халф-бек(според, кое е по модерно сега). Няма само тичане, а вече и мисъл. Вярно,че Англия е друга бира,ама......! Успех му желая!