Тийнейджърът е един от най-очакваните таланти, излизали някога от академията на Ливърпул. Въпреки че все още се възстановява от контузия, Брюстър все пак бе на пейката снощи, когато Ливърпул победи Челси на финала за Суперкупата на УЕФА.

Ливърпул победи Челси след дузпи и грабна Суперкупата на Европа

Нова истанбулска драма с позитивен край за Ливърпул

"Червените" спечелиха Суперкупата на Европа след дузпи срещу Челси

Младокът не взе участие в двубоя, но въпреки това получи пореден медал в СV-то си. Сега той има спечелени две европейски титли без да е играл дори минута. И докато Манчестър Сити всячески се опитваха да спечелят Шампионската Лига, Брюстър си стои с два медала на врата, спечелени без капка пот. Английският нападател наблюдаваше от пейката как отборът му победи Барселона с 4:0 в мача-реванш от ШЛ, а след това надви и Тотнъм на финала с 2:0. Риан Брюстър си спечели репутацията на един от най-вълнуващите младоци след изявите си на Световното първенство за младежи до 17 години през 2017 г. На четвъртфиналите и полуфиналите той отбеляза по три гола срещу САЩ и Бразилия. Англия спечели турнира в Индия, като тогава футболистът на Ливърпул завърши като голмайстор с отбелязани 8 гола.

Ориги увери: Всеки от играчите в отбора е гладен за победи

"Искам да помогна, за да постигнем високи резултати"