Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард призна, че отборът е изключително непостоянен този сезон. Според легендата на „червените"обаче, все още има шанс той и съотборниците му да се класират сред челната петица.
„Представяме се странно. Срещу отборите от горната част на таблицата играем добре,но позволихме да загубим много ценни точки. Резултатът и качеството на представянето ни в мача с Тотнъм обаче (3:2) ни вдъхват увереност и оптимизъм", заяви Джерард.
„Мисля, че този двубой може да бъде трамплин за следващи победи и силен завършек на сезона", пожела си капитанът на Ливърпул.
„Засега все още нищо не е загубено, длъжни сме да завършим сезона на височки обороти. Нашата цел е място в Топ 5. Дано отборите, които са пред нас в класирането да губят точки, но ние трябва да побеждаваме", отсече Стиви Джи.
Nico
на 12.03.2013 в 18:59:27 #4Сливата се надява на олдъмски пишки!
Лузъри гадни, за пишки гладни!
wall
на 12.03.2013 в 18:36:21 #3Beni, тая година не, ама другия сезон ще е вашия

Morientes
на 12.03.2013 в 17:28:28 #2Най трудна е на Тотнъм и Челси, но ние ако почнем да си взимаме мачовете ще ги поставим под страхотно напрежение..
Bill Shankly
на 12.03.2013 в 17:20:23 #1програмата ни не е трудна, така че напънете се.