Отборът на Лион не успя да победи като домакин Монпелие, завършвайки 0:0 в мач от 13-ия кръг на Лига 1. "Хлапетата" остават на 3-то място с актив от 26 точки, докато техният противник е 8-ми със 17 пункта. Равенството сложи край на серията на Лион от четири поредни победи.

Домакините тотално надиграха своя проотивник през първото полувреме. Усем Аур в 13-ата минута бе оставен сам срещу вратаря, но стреля в страни. Гнали Корне бе изпуснат от защитата на Монпелие в 33-ата минута, но ударът му попадна в тялоно на стража Бенжамен Лекомт.

До края на полувремето Мемфис Депай също пропиля добра възможност, а през втората част "хлапетата" отново не успяха да преодолеят вратата на съперника.

Лион унижи Сент Етиен с 5:0, мачът беше прекратен

Лион нанесе историческо унижение на Сент Етиен, двубоят беше прекратен малко преди неговия край

"Зелените" фенове искаха да линчуват своите "любимци"