Отборът на Северна Македония разгроми като гост Латвия с 3:0 в третия мач за двата тима от дивизия "C" на Лигата на нациите. Головете за победителите бяха дело на  Яни Атанасов (35"), Лирим Камили (70") и Елиф Елмас (90+3").

Първата по-добра ситуация бе за домакините, като в 13-ата минута Янис Икауниекс стреля с глава, но над вратата, пазена от Столе Димитриевски. Гостите пък отвърнаха с шут на Енис Барди в 26-ата минута, минал встрани от вратата на латвийците. Девет минути по-късно северомакедонците поведоха. След чудесна комбинация, започната Елиф Елмас, топката стигна до Боян Миовски, който чукна към Яни Атанасов, който с лекота прати топката в опразнената мрежа - 0:1 за гостите. До края на полувремето Димитриевски трябваше да избива силен далечен удар на Райвис Юровскис.

Второто полувреме започна с натиск на латвийците, които имаха нелоша възможност да изравни в началото на второто полувреме Янис Икауниекс стреля отблизо с глава, но за негов малшанс бе неточен. От това се възползваха северомакедонците, които успяха да удвоят аванса си в 70-ата минута. Вратарят Димитриевски улови топката и бързо потърси току-що влезлия Лирим Камили, който успя да се откъсне и преодоля латвийския страж за 0:2. Крайното 0:3 бе оформено от Елиф Елмас, който с много хубав удар от ждроб с десния крак наказа за трети път домакините.

По този начин Северна Македония продължава да е начело в групата с актив от 7 точки след първите три мача, като това няма да се промени независимо от изхода на мача между  Фарьорски острови и Армения. Латвия пък остава с три точки.

Чехия победи Северна Македония с 2:1