Нидерландия спечели с категоричното 5:2 домакинството си на Босна и Херцеговина в първия им мач от Лигата на нациите.

Резултатът бе открит от Джошуа Зиркзее още в 13-ата минута. Ермедин Демирович обаче изравни 14 минути по-късно. В края на първата част Таджани Райндерс вкара за 2:1 след асистенция на нападателя на Манчестър Юнайтед.

Германия победи Унгария с 5:0 в мач от Лигата на нациите

Мощна Германия разгроми Унгария в Лигата на нациите, Мусиала напомни за себе си

Ето подробности

"Лалетата" си мислеха, че са сложили точка на спора в 56 минута, когато Коди Гакпо направи резултата 3:1.

Един Джеко запази драмата до самия край с гол за 3:2 в 73 минута. Точка на спора обаче сложи Ваут Вегхорст с гол в 92-ата минута за 4:2, но това далеч не бе всичко, след като Шави Симонс оформи крайното 5:2 в Айндховен.

Така ситуацията в група 3 на Лига "А" е следната: Германия е първа с 3 пункта, следвана от Нидерландия също с толкова. Третото място е за Босна и Херцеговина, а последното за Унгария, като и двете нации са с по 0 точки.