Отборът на Румъния победи с 2:1 като гост Литва в мач от 4-ия кръг на група 2 от Лига "С" на Лига на нациите.

Домакините откриха резултата в 7-ата минута, след гол от дузпа на Армандас Кучис, а в 18-ата Разван Марин също бе точен от бялата точка за северните ни съседи.

След почивката румънците повишиха нивото си на игра и стигнаха до пълен обрат. Това се случи в 65-ата минута, когато 25-годишният нападател на Трабзонспор - Денис Драгуш се разписа.

До края не паднаха нови голове и гостите се поздравиха с важния успех, като те все още нямат загубена точка от началото на турнира и с актив от 12 заемат първото място в групата. След тяха са съставите на Косово с 9, Кипър с 3 и Литва без спечелна точка.