Турнир: Лига на нациите Стадион: Зрители:
90+4′

Край на мача.

Испания и Португалия завършиха наравно 1:1

Роналдо влезе от скамейката, но не успя да помогне на Португалия за нещо повече от равенство с Испания

Вижте подробности

90′

Три минути добавено време.

87′

Жорди Алба! Избита топка стигна до непокрития бранител, който се намираше в непосредствена близост до вратата. Ударът му с глава обаче се размина на косъм с лявата греда.

84′

Матеуш Нунеш е предупреден официално.

82′

ГОЛ! Рикардо Орта! Почти идентичен гол с този на испанците. Бърза атака отдясно, остро и ниско подаване. Орта подлага крак и топката опъва мрежата на Симон.

81′

Маркос Йоренте заменя Гави.

81′

Бруно Фернандеш излиза, Матеуш Нунеш влиза на негово място.

73′

Пабло Сарабия получи хубаво извеждащо подаване и шутира отблизо, но топката прелетя малко встрани, почти облизвайки дясната греда.

72′

Диего Йоренте получава жълт картон.

72′

Рикардо Орта влиза на терена, излиза Рафаел Леао.

70′

Алваро Мората напуска терена, а Раул Де Томас влиза на негово място.

Снимка 576259

65′

Мората получи хубаво подаване в пеналтерията и отправи удар. Топката обаче премина малко встрани от лявата греда.

62′

Гонсало Гедеш се присъединява към действията на терена, заменяйки Андре Силва.

62′

Отавио е заменен от Кристиано Роналдо.

62′

Коке е вкаран като смяна на Карлос Солер.

62′

Дани Олмо влиза на мястото на Феран Торес.

59′

Рафаел Леао получи прецизно подаване и се озова очи в очи с вратаря. Той шутира по земя към левия ъгъл, но Унай Симон внимаваше и реагира с котешки рефлекс, за да отрази опита му.

51′

Не. Дузпа няма да има.

Снимка 576258

50′

Данило изглежда игра с ръка в наказателното поле, но съдията Майкъл Оливър не беше в най-добрата възможно позиция. Да видим какво ще реши.

48′

Рафаел Леао пое късо подаване при включването си в наказателното поле, но стреля слабо.

47′

Рубен Невеш влиза на мястото на Жоао Моутиньо.

46′

Начло на втората част.

Снимка 576255

45′

Край на първото полувреме.

44′

Пепе пробва късмета си с удар от далечно разстояние. Топката премина високо над напречната греда.

41′

Отличен изстрел на Пабло Сарабия от пряк свободен удар! Топката обаче минава на сантиметри над напречната греда.

39′

Бернардо Силва е официално предупреден.

38′

Жоао Моутиньо също е оцветен в жълто.

Снимка 576254

37′

Пабло Сарабия получава жълт картон.

29′

Карлос Солер бе намерен отлично на линията на пеналтерията. Футболистът шутира, но прати топката над вратата.

25′

ГОЛ! Алваро Мората! Бърза контра завърши с прекрасно подаване към нападателя отдясно. С едно докосване Мората насочи топката към вратата от непосредствена близост.

24′

Андре Силва се озова в обещаваща позиция след добро центриране отдясно. Съперниковата защита обаче беше подготвена и се справи с опасността.

18′

Рафаел Леао! Футболистът получи топката в наказателното поле и шутира. Топката обаче мина над напречната греда.

9′

Играчите на Испания владеят повече топката, но не успяват да преодолеят добре подредената защита на гостите.

3′

Гави шутира извън наказателното поле, топката рикошира в противников играч и излиза в корнер.

1′