Уелският Дъ Ню Сейнтс се приближи на 90 минути от плейофите за влизане в груповата фаза на Лига на конференциите. ТНС изигра нов впечатляващ мач в турнира и този път разби чешкия евробоец Виктория (Пилзен) с 4:2, и сякаш очаква родния ЦСКА или Осиек в следващия етап.

Тази вечер и "армейците" показаха голова мощ, след като надвиха хърватския си опонент с 4:2.

Подобно на предходните кръгове, островитяните отново бяха категорични на "Кардиф Сити Стейдиъм", като до 76-ата минута водеха с цели четири гола. Два от тях паднаха след дузпи, реализирани точно от шотландеца Макманъс, който впечатли с хеттрик. Тон за разгрома пък даде Хъдсън.

Виктория върна към живота шансовете си за реванша, след като в добавеното от съдията време, французинът Беагюел и резервата Ба Луа, оформиха крайното 2:4. Със сигурност доста критики за поражението ще получи и наставникът на Пилзен - Михал Билек, който ако не сътвори необходимото в ответния сблъсък, най-вероятно ще бъде уволнен.

И за да ви докажем, че ТНС не е никак случаен тим, в предходния кръг уелсците елиминираха Кауно Жалгирис с общ резултат 10:1!

ЦСКА победи Осиек с 4:2 в Лигата на конференциите

Мощен ЦСКА! "Армейският" юмрук се стовари четири пъти върху Осиек!