Старши-треньорът на северномакедонския Струга - Срджан Захариевски, вече мисли за мач на тима в София срещу ЦСКА.

Повод за оптимизма на наставника е равенството, което постигнаха футболистите му при гостуването в Латвия на местния Лиепая (1:1) в четвъртък. Реваншът е идната седмица, а победителят ще се изправи срещу армейците в следващия кръг на квалификациите за Лигата на конференциите.

ЦСКА разби с 4:0 Ботев (Враца) в контрола

Варела с хеттрик в генералната репетиция на ЦСКА за новия сезон

"Червените" разбиха Ботев (Враца) с 4:0

"Изиграхме много труден мач срещу силен отбор. За мен резултатът е реален. Те доминираха през първата част, а ние бяхме по-настоятелни през втората. И двата отбора имат своите шансове, но аз смятам и се надявам, че ние ще празнуваме в края. Вярвам, че ще отстраним Лиепая и ще заминем за София, където ще се изправим срещу много сериозен отбор, който има богат опит и традиции в Европа.

Лиепая и Струга оставиха развръзката за реванша

Срещата в Латвия завърши 1:1

Не искам да влизам в подробности за ЦСКА, защото не е завършил спорът ни с латвийците. Мачовете с българите засега са само мечта за нас, към която се стремим и трябва да постигнем", заявил специалистът при прибирането на отбора на Струга от прибалтийската страна, цитиран от "Тема спорт".

Сакалиев: Сигурен съм, че ЦСКА ще спечели Суперкупата, Лудогорец няма фенове