От Хамрун Спартанс са пратили на УЕФА отговор за искането на Левски за преиграване на мача между двата тима от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите, съобщава малтийската телевизия "Net".
"Спартанците" елиминираха 26-кратните шампиони на България след дузпи, но от "Герена" представиха доказателство за фактическо нарушение на правилата при втория гол на съперника в редовното време на двубоя.
За изготвянето на своята защита от Хамрун Спартанс са заложили на силен екип от специалисти по футболните правила, експерти по съдийство и хора с голям опит в спортното право.
"Бихме искали да информираме нашите членове и привърженици, че клубът изправи по-рано днес официален отговор на жалба, изпратена до УЕФА от Левски след гостуването ни София миналия четвъртък. Искам лично да благодаря на всички, които участваха и помогнаха със своите технически и професионални познание, за изготвянето на документа в толкова кратък срок", гласи официалното съобщение на Хамрун Спартанс.
nikox2
на 16.08.2022 в 21:34:11 #29Мотива на Хамрун е описан с едно изречение,а именно: Евроидиоти не бива да играят в Европа
chubtireaka
на 16.08.2022 в 09:00:45 #28Джагър, само като палиш фенерчето не осветявай наоколо, че лъсва мотото на ФК Евробоец - мижав интерес
asentset.0
на 16.08.2022 в 09:00:05 #27Годзила, легендо, моля те, продължавай да ни обогатяваш!
chubtireaka
на 16.08.2022 в 08:57:50 #26Съдията ще отече, което не е малко на фона на стриктността му как се изпълнява център, тъч и корнер. Ще загуби некое евро
8888.bg
на 16.08.2022 в 08:51:08 #25Тишината на прясно ибани говеда Кара кафето ми да шепне: ЦСКА е европейски шампион
8888.bg
на 16.08.2022 в 08:49:55 #24Хак да им е на говедата За догодина ще знаят повече гомна в устата и по малко приказки Щото приказките ги чува Прокобата
8888.bg
на 16.08.2022 в 08:48:20 #23В Малта не харесват Леца И там събраха попарата на курваляка на всяка власт Били са те някакви аматьори край точка Не ФК Цола Драгойчева още мисли че с доноси става Там в УЕФА та Боби Перучката е вътрешен човек Ивков пък води делото Оу Джей Симпсън Гологъзъ и Мърляка са си викали е барнахме ги ще се класираме по неспортен път
Мик Джагър
на 16.08.2022 в 08:43:43 #22Абе не е верно, че не са се напъвали
Телетата си се напъваха доста, ама пуста евроидиoтия
8888.bg
на 16.08.2022 в 08:41:12 #21Ааааах колко жалко е да си лецкар Напъваха се за Купата на България Която им донесе 200 000 лева А не се Напъваха на Хамрун За 750 000 евро Ааааах колко жалко е да си лецкар
8888.bg
на 16.08.2022 в 08:39:59 #20Партизан е наказан без публика 500 Хамрунски спартанци Ще викат сами за своя отбор А това можеше да Леца Ааааах колко жалко е да си лецкар Мърляк по голям футболен малоум не бях виждал
elaizgrey
на 16.08.2022 в 08:34:21 #19#Je suis подуянски харпун
Мик Джагър
на 16.08.2022 в 08:29:53 #18Тия мръсници от УЕФА ще ни изпилят нервите и ще ни държат в напрежение цял ден
: Ако отхвърлят тъжбата мисля четвъртък да палим фенерчетата в знак на солидарност с евроидиoта ни
бате ВИ
на 16.08.2022 в 08:24:52 #17Жалба е
Тъжба е
Да празнуваме
8888.bg
на 16.08.2022 в 08:21:04 #16Томислав Русев и Касабов вече имат оправдание И те завалиите палят фенерчета Ето футбола вече станал игра на публика А бре малоума синя пасмина Футбола е игра на голове Хамрун иба Леца не с публика а с голове Китай и Индия щяха да са световни шампиони по публика
8888.bg
на 16.08.2022 в 08:10:35 #15Вирус повалил "сините" преди мача с Хамрун
Аз не помня да ги е напускал вируса
Той нонстоп е там
Dartagnan
на 16.08.2022 в 08:09:55 #14Както се казва- подуенските доносници и цигани , ще чакат от "умрял писмо " !?
8888.bg
на 16.08.2022 в 08:08:00 #13https://m.facebook.com/188030507896581/ Спартанците вече са запълнили чартъра Имат и страхотни клип чета по бързо гасене на фенерчетата Ааааах колко жалко е да си лецкар
german
на 16.08.2022 в 08:06:46 #12днес е Голям празник
тъжбА се разглежда,
мила моя майно льо
Bloody_Sword
на 16.08.2022 в 08:06:12 #11Елаизгрей,
elaizgrey
на 16.08.2022 в 08:03:17 #10До УЕФАТА От Харпуните Отговор Ние гордите спартанци брутално евахме подуянското посмешище в ***. Съзнаваме, че с големите си харпуни сме причинили определени поражения по сфинктерите на телюгите, а събитията след 92 минута дълбоко са наранили нежните им душици, за което определено НЕ съжаляваме. Повече с тая *** няма да играем, един път вече се обезпаразитявахме - стига толкова. Подпис Не се чете