90+4′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: Парк "Право да мечтаеш", гр. Фарум (Дания) Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

86′

СЕДМИ ГОЛ ЗА НОРДСЕЛАНД! Расмусен се възползва от нова грешка на "орлите" и направи срама за Лудогорец още по-голям.

74′

6:1 за Нордселанд! Всички в Лудогорец със сигурност имат една мечта - този мач да свърши час по-скоро. В 74-ата минута обаче, домакините показаха, че това няма да е много скоро. Бенямин Нигрен овладя по елегентен начин добро подаване от страна на Мартин Фрезе и закова неспасяемо топката в десния ъгъл с удар от ръба на наказателното поле.

68′

АВТОГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кошмарът за шампионите придобива все по-застрашителни размери. Осман навлезе в наказателното поле, като оправи остро подаване, а Сон легна на шпагат и за негово нещастие отклони топката в собствената си врата за 5:1.

64′

Текпетей бе заменен от Янков.

63′

Видал бе заменен от Делев

55′

Фон Витри получи странен жълт картон след като си смени фланелката, но съдията не бе доволен, че не е поискал позволение затова.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

Нареси замени Гонсалвеш

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

33′

НОВ ГОЛ ЗА НОРДСЕЛАНД! Маркус Ингвартсен намери с хубав пас  Бенямин Нигрен, който стреля бързо в средата на мрежата, оставайки вратаря безпомощен и правейки резултата 4:1!

31′

ГОЛ ЗА НОРДСЕЛАНД! След изпълнение на корнер, Йепе Тверсов скочи най-високо, засече с глава и насочи топката към далечния ъгъл, а Падт отново не успя да се намеси.

25′
Снимка 636727

Източник: startphoto.bg

19′

Нов шанс за домакините! Бенямин Нигрен стреля опасно, но Вердон изчисти решително.

10′

ГОЛ ЗА НОРДСЕЛАНД! Ужасяваща грешка на Падт! Вратарят на Лудогорец не успя да овладее добре върната към него топка и я подари на дебнещия в непосредствена близост Осман, който се възползва отлично и вкара за 2:1.

8′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Вердон е точен за 1:1!

7′

Дузпа за Лудогорец след като грешникът при дузпата на Норселанд - Секо бе повален от съперник и съдията беше категоричен - 11-метров наказателен удар.

5′
Снимка 636723

3′

ГОЛ ЗА НОРДСЕЛАНД!  Маркус Ингвартсен е точен от бялата точка!

2′

Дузпа за домакините след игра с ръка на Секо след изпълнение на корнер! Ранен кошмар за "орлите"!

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

14. Ибрахим Осман 77. Кайо Видал
7. Маркус Ингвартсен 37. Бернард Текпетей (К)
42. Кере Барслунд

Лудогорец гостува на датския Нордселанд във втората си среща от Група "H" на Лигата на конференциите. Двубоят на стадиона в град Фарум започва в 22:00 часа и ще бъде ръководен от Юджин Джая от Албания.

"Орлите" стартираха великолепно в турнира, тъй като в първия си мач разгромиха с 4:0 Спартак (Търнава) в Разград. Датачаните пък претърпяха тежко поражение с 1:3 срещу Фенербахче в Истанбул.

Лудогорец с драматичен успех в квалификациите за младежката Шампионска лига

"Орлите" драматично надвиха Динамо (Минск)

Разградчани на този етап не могат да използват Антон Недялков, Динши Алмейда и Квадво Дуа, които все още се възстановяват от контузиите си.

"Нордселанд е доста симпатичен отбор. Следя го повече от 5 или 6 години. Имат винаги по 3-4 млади африкански таланти. Играят футбол, без значение от резултата. Важно е какво ще правим утре ние и какво ще им позволим. Очаквам да отбележим един гол повече от тях. Трябва да подходим изключително умно. Всичко може да се случи утре", заяви наставникът на тима Ивайло Петев.