120′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Даугава", гр. Лиепая (Латвия) Зрители: 600
120′

Това беше!

120′

И НОВ ПРОПУСК! ЦСКА ПРОДЪЛЖАВА СЛЕД ДРАМА!

120′

ГООООЛ! ЖЕФЕРСОН БЕЛЕЖИ!

120′

НОВ ПРОПУСК! Три дузпи подред са изпуснати! ЦСКА е в играта. 2:1.

120′

Пропуск на Ахмедов. Скандално изпълнение!!!!

120′

ОГРОМЕН БУСАТО!!! БРАЗИЛЕЦЪТ СПАСЯВА ДУЗПАТА НА ДОМАКИНИТЕ!

120′

ГОООООЛ! ЦСКА води с 2:1! Кайседо!

120′

Футболист на домакините е точен.

120′

ГОООООЛ!

Греъм Кери поразява вратата на латвийците!

120′

Започва се.

120′

Край! Ще има дузпи!

119′

Поредни опити за гол пред вратата на домакините, които завършват без успех.

114′

Ахмедов на мястото на Бай.

110′

Жвиедрис с нова добра намеса пред връхлитащия футболист на ЦСКА.

109′

Тиденбергс вместо Укпа.

107′

Шабала на мястото на Биярожкин.

101′

Остоич вместо Мирославлиев.

105′

Жълт картон за Остоич.

105′

Остават последните 15 минути!

103′

Поредица от несполучливи центрирания за гостите, ЦСКА опитва натиск през това първо продължение.

99′

Опасно центриране на Кери, но топката попада в ръцете на вратаря.

97′

Нов криминален пропуск!

Йомов реши да измеша сам целия отбор на Лиепая... уви, в малкото наказателно поле бе спрян.

90′

Начало на допълнителните 30 минути на истината.

90+4′

Това е! Следват продължения.

89′

Керклинс получава картон за протест.

88′
Снимка 541070

Източник: Topsport.bg

87′

Жеферсон ще освежи играта на ЦСКА на мястото на Чатакович.

81′

ЦСКА подема нова атака, която обаче е спряна от веща намеса в отбрана на домакините. Отново лиспва последният пас.

77′

Веретило на мястото на Зулевс.

75′

Йомов на мястото на Вилдсхут.

74′

Картон за Мирославиев.

72′

Поредна неточна реакция от играч на ЦСКА в аката, отново подарена добра топка в опасна близост е твърде лесно изпусната.

68′

Керклинс на мястото на Бага.

63′
Снимка 541065

62′

Картон и за Чатакович.

53′

Жълт картон за Укпа.

50′

Хаос в играта и на двата тима. Куп грешни отигравания.

45′

Започват вторите 45 минути.

45′
45′

Край на първото полувреме. Резултатът по чудо още е 0:0!

40′

Боговете сигурно са полудели!

Само 60 секунди по-късно отново Кайседо не успя да простреля вратата на домакините, ново невероятно спасяване от Звиедрис лишава "армейците" от гол.

39′

Кайседо!

Удар с глава на тарана е отразен с върха на пръстите на вратаря, феновете на домакините на стадиона си отдъхнаха.

35′
Снимка 541057

33′

Криминален пропуск на Вилдшут!

Крилото на "армейците" от десетина метра прати топката далеч от вратата, въпреки че никой не му пречеше в случая.

31′

Кери продължава да е много активен, но след неговото подаване липсва финалното завършващо в последната третина на терена. Този път Мазику се включи отляво и не успя да осъществи замисъла на ирландеца.

25′

Сериозна опасност пред вратата на ЦСКА. Удар от близка дистанция на Мирославлев премина в аут.

23′

Задължителен жълт картон за Иван Турицов, който трябваше да спре откъсващ се противник в средата на терена.

19′

Кайседо овладя добре и запази топката в средата на терена. Намери Кери вляво, който мигновено я прати към Вилдшут, но в последния момент защитат на домакините изчисти.

15′
Снимка 541047

14′

До момента ЦСКА налага темпото на игра, в един единствен момент домакините погледнаха към вратата на българския представител и се стигна до ъглов удар, но нищо по-сериозно. Столичани се затрудняват да намерят разсичащия последен пас в нападение и това е причината да не водят в резултата.

3′

Голям шанс!

Чатакович беше изведен сам срещу вратаря на Лиепая, но не успя да го преодолее!

2′
Снимка 541046

1′