90+6′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Аспмира", гр. Бодьо (Норвегия) Зрители:
90+6′

Край на мача!

90′

Четири минути добавено време.

88′

Гълъбов влиза на мястото на Турицов.

85′

Втори гол за домакините.

Ботхайм вкара дежурния си гол, за него бе детска игра да добави след страхотния пас на Солбакен, който преодоля Мазику.

83′

Калоян Кръстев на мястото на Жорди Кайседо.

83′

Хаген на мястото на голмайстора Фет.

74′

ЦСКА започва да упражнява натиск в последните минути.

69′

Неточен изстрел на Вилдсхут.

62′

Мухар влиза на мястото на Юга.

62′

Жеферсон е сменен от Варела.

62′

Вилдсхут ще доиграе срещата вместо Йомов.

58′

Лам бе над всички след ъгловия удар, но изстрелът му с глава излиза в аут.

57′

Добър шанс за Кайседо, но ударът му е блокиран и ще има корнер.

56′
Снимка 554978

Източник: cska.bg

55′

Заслужен жълт картон за Хойбраатен, поредно нарушение срещу Йомов.

50′

Капитанът Матей получава жълт картон.

46′

Ветлесен е заменен от Конрадсен.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА.

45′

Начало на вторите 45 минути.

45+1′

Край на първата част.

45′

Жълт картон за Амос Юга, който си помогна с ръката при единоборството, но все пак твърде лековато беше предупреден официално.

43′

Солбакен с мощен пробив отдясно, но защитата на ЦСКА се справи и при тази опасност.

39′

Нова уверена намеса на Густаво Бусато, който затвори ъгъла и улови шут на Сампстед.

34′

Мощен изстрел на Кери се отклонява в съперник и ще има корнер.

26′
Снимка 554974

Източник: Twitter профил на Бодьо/Глимт

25′

Гол за домакините!

Фет завършва много елегатно извеждащото подаване на Пелегрино за радост на домакините. Защитата на ЦСКА се пропука и шампионът на Норвегия повежда.

23′

Гръмогласна подкрепа и за ЦСКА от трибуните. Около 100 са "червените" фенове, като част от тях предприе най-дългото пътуване в историята за гостуване, за да бъде редом то любимия отбор.

19′

Жорди Кайседо бе изведен по левия фланг, той пое и надбяга Лоде, за да стигне почти до аутлинията и да върне топката към Георги Йомов. Крилото на „червените” обаче се засуети и не успя да отправи удар към вратата и топката му бе отнета.

16′

След четвърт час игра можем да обобщим, че домакините владеят повече топката, но ЦСКА започна да се приспособява към неприятните условия за игра и изкуствения терен.

10′
Снимка 554979

9′

Лоде извършва фаул, при който избута безцеремеонно Йомов, но явно съдията ще дава по-трудно картони за подобни груби деяния, отколкото за неволна игра с ръка...

8′

Трибуните реагират на дори най-малката опасност пред българската врата, страхотна атмосфера от феновете на домакините.

6′

Без опасност за ЦСКА след първия корнер пред вратата на Бусато.

3′

Ранен натиск на домакините, вече се наложи Бусато да излиза и да се намесва след шута на Ботсхайм, а след това отбелязваме и първият неточен удар към "червената" врата.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

2′

Жълт Картон за Кайседо за игра с ръка, съдията вади учебникарски правила.

1′

30. Смитс

Норвежкият Бодьо/Глимт приема ЦСКА в мач от груповата фаза на Лигата на конференциите. Мачът в Норвегия е от 22:00 часа.

Гостуването за "червените" се очертава като изключително трудно. Бодьо/Глимт е непобеден в 21 поредни мача и е лидер в група С на Лигата на конференциите.

ЦСКА тренира на минусовите температури в Норвегия

Студ ще бъде и в четвъртък вечер

Двубоят е исторически за тима, който при победа ще си осигури първо в историята си пролетно евроучастие. Трибуните ще са препълнени, а най-големият проблем за футболистите на Стойчо Младенов ще са атмосферните условия. Температурата в Норвегия ще е под минус 5 градуса, чака се и снеговалеж.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Освен всичко друго теренът на стадион "Аспмира" е изкуствен, което ще създаде още проблеми на "червените".

"Армейците" не са спечелили нито едно от последните си 8 гостувания в евротурнирите. Това е и най-лошата поредица на тима на чужд терен през този век

Tреньорът на ЦСКА Стойчо Младенов обяви, че целта пред тима му е да спечели точки в оставащите до края на груповата фаза двубои. След мача с Бодьо/Глимт на столичани им предстои домакинство на Рома на 9 декември.

Срещата между Бодьо/Глимт и ЦСКА от 22:00 часа може да наблюдавате в ефира на MAX Sport 3.