Отборът на ПАОК се класира за осминафиналите в Лигата на конференциите, след като си гарантира първото място в група G. Тимът от южната ни съседка победи с 2:1 като гост директния съперник за първото място Айнтрахт (Франкфурт).

След тази победа ПАОК има 13 точки - с 4 повече от Айнтрахт кръг преди края, който се очертава протоколен. На 14 декември ПАОК домакинства на ХИК Хелзинки, а Айнтрахт е гост на Абърдийн.

Българският национал Кирил Десподов записа десетина минута за ПАОК в края, като при влизането му всички голове вече бяха паднали.

Томаш Кеджиора изведе ПАОК напред в 55-ата минута, но само три по-късно Омар Мармуш изравни. Андрия Живкович заби втория гол за гостите в 73-ата минута.

В края домакините останаха с човек по-малко, след като Кристиян Якич беше изгонен за втори жълт картон.

В другия мач от групата отпадналите отдавна ХИК и Абърдийн записаха 2:2.