Капитанът на Левски Живко Миланов коментира равенството 2:2 срещу ЦСКА в голямото дерби на 8-ия кръг на efbet Лига. Ето какво каза той:

"Треньорът също така каза - че настроението е все едно сме загубили. Трябва да вдигаме главите, това е футболът. Лошото е, че наш спечелен мач те хванаха грешки. Нямаха нито една голова ситуация и чрез наши грешки изравниха. Играха директен футбол и това ни изигра лоша шега.

Да кажа честно, тактиката ни беше първото полувреме да ги пресираме високо. Според мен доста добро полувреме за нас. Вкарахме два бързи гола, което отвори мача, и мисля, че една идея се дръпнахме назад вече при 2:0. През второто полувреме след две наши грешки успяха да ни изравнят.

Мисля, че Левски е на прав път. Както виждате, първи сме. ЦСКА могат да са щастливи, че взеха една точка. Идва мач с Лудогорец, нека видим в него какво ще стане", каза Миланов.

ЦСКА и Левски не се победиха - 2:2

Вечното дерби оправда всички очаквания! Четири гола, напрежение и емоции до последната секунда!