Юношите на Левски до 14 години завършиха 2:2 с Ботев (Пловдив) в първата среща от 1/4 финалите в турнира за Купата на БФС. Двубоят се игра на спортен комплекс "Коматево".

"Сините" излязоха напред в резултата в 27-та минута на двубоя с гол на Марто Бойчев, но домакините изравниха до края на първото полувреме. В 56-та минута отново Марто Бойчев даде аванс на Левски с попадение със задна ножица, но футболистите на Ботев отново стигнаха до равенството.

Реваншът на стадион "Георги Аспарухов" е насрочен за 5 април, понеделник от 15:30 часа.

Левски U14: Атанас Кехайов, Кристиан Йорданов, Стоян Добрев, Данаил Ластарджиев, Александър Кръстев, Михаил Петров (к), Радостин Стоилов, Никола Гигов (62 - Мартин Здравков), Стивън Стоянчов (49 - Любомир Каракашев), Марто Бойчев, Давид Димитров.