Юношите на Левски до 19 години загубиха с 0:3 от Пирин (Благоевград) втората си контролна среща от зимната подготовка.

Головете за състезаващия се във Втора лига отбор паднаха след статични положения през първото полувреме - в 25-та, 33-та и 43-та минути.

Срещата се игра на стадион "Христо Ботев" в Благоевград, а домакините бяха заложили изцяло на футболисти от първия отбор.

Старши треньорът на отбора Димитър Телкийски заложи на следния стартов състав: Цветелин Ставрев, Александър Макрис, Георги Александров, Васил Сапунджиев, Виктор Викторов, Ивайло Иванов, Радослав Гайдев, Айвън Ангелов, Богдан Костов, Ремзи Али и Кирил Киров.

Избраниците на Телкийски ще проведат подготвителен лагер в Сандански от 30 януари до 9 февруари, в рамките на който ще изиграят три контроли срещу участниците в Югозападната В група - на 1 февруари срещу Беласица (Петрич), на 5 февруари срещу местния Вихрен и на 8 февруари срещу Пирин (Разлог).