Спортният директор на Левски Христо Йовов остана доволен от играта на тима при загубата с 0:1 от Берое. Според него единственото, за което „сините" могат да съжаляват днес е, че не са успели да вкарат положенията си. Йовов отказа да коментира и главния съдия Георги Димитров.

„Няма да коментирам съдийството. Единственото, за което съжалявам е, че си тръгваме без точки. Съдията не е виновен, след като не сме отбелязали гол. Хубавото е, че Левски превъзхождаше Берое във всеки един футболен компонент. Затова можем да съжаляваме, че не взехме поне точка.

Отборите вече започнаха да се съобразяват със стила на Левски, а това е още един знак, че вървим в правилна посока. Не можехме да вкараме и затова не взехме поне точка", коментира Йовов.