Завръщането на нападателя Христо Йовов на родния стадион „Георги Аспарухов” е под все по-голяма въпросителна. Крилото на кипърския Аполон (Лимасол) се е покрил в последните дни и никой от ръководството на „сините” не е разговарял с него в последно време. Както е известно Даниел Боримиров, и Емил Велев разкриха, че са разговаряли с Йовов и имат желание да го върнат в България.

Бижутера също разкри, че би се върнал в Левски. Проблем обаче е все още действащият договор на техничаря от Своге с кипърския клуб, както и нежеланието на Левски да плаща трансферна сума за него. Спортният шеф на „сините” Даниел Боримиров коментира, че отпуска още няколко дни на нападателя, в които да мисли и да даде отговор на бившия си отбор.

Междувременно звездата на „сините” Георги Иванов – Гонзо даде обещание, че Левски ще бъде шампион. Това той направи в предаването „Спортна треска” по БНТ. Според него обаче това ще се случи, само ако играчите проявят нужния професионализъм във всяка една от срещите си през пролетта. "Всички, които обичаме Левски, държим отборът да стане шампион.

Трябва обаче много внимателно да работим в името на тази цел. През пролетта ще ни е двойно по-трудно да задържим постигнатото. Трябва да благодарим на Тодор Батков за добрата организация, която е създал и това е предпоставка за успехи", коментира нападателят. Гонзо за пореден път разкри и огромната си амбиция да бъде треньор. „Не се виждам пред компютъра или като бизнесмен. Ще бъда треньор и за тази цел смятам да изкарам лиценз", завърши Иванов.