Наставникът на Левски Ясен Петров заяви, че един от основните проблеми за тима му е, че не може да се намери заместник на Жоазиньо. Петров бе гост в студиото на "Би Ти Ви Екшън", където говори за проблемите в отбора.

"Основният ни проблем след напускането на Жоазиньо е, че изпитваме проблеми на фланга, не можем да намерим нужните хора на този пост, това обаче е видно и с просто око. Донякъде ни разклати този лош старт, когато загубихме от ЦСКА на Герена. Това малко ни поразби самочувствието. Следващите мачове успяхме да спечелим, но играта ни не бе на нужната висота. Възвърнахме си самочувствието, че можем да играем добър футбол, но резултатите не бяха в наша полза. Убедени сме и не спираме да вярваме, че в оставащите кръгове ще успеем да покажем онова лице, което показвахме през зимата", каза треньорът на Левски.

"В последно време Дембеле отново започна да показва много добри неща на тренировките, ако продължава да работи така, отново ще започне да радва публиката на Левски. Той не бележи така, както през есента, но просто му се насъбраха много проблеми през зимата, които му се отразиха. Вдигнахме летвата доста високо, винаги сме вярвали, че нашият отбор може да изглежда по много добър начин", допълни Ясен.

Той не се притеснява от спекулациите за неговата смяна, тъй като те го съпътстват още от първия му ден в клуба.