Наставникът на Левски Емил Велев бе доволен от играчите си след победата с 4:0 над Сант Жулия. Треньорът на шампионите изказа и недоволство от грубата игра на андорците.

"С такъв безобразен тим не сме играли досега. Съдията изгони двама, а трябваше да посочи пътя към съблекалните още поне 3-има", заяви Джеймс.

"Бяхме недостатъчно концентрирани през първата част На почивката направихме една промяна, говорихме с футболистите. Те бяха сериозни през цялото време. През първото полувреме искахме да влезем с топката във вратата. Видяхме, че андорците не са от особено висока класа и се увлякохме по това. Доволен съм от всички играчи.

Надявам се и другия мач да протече в същото темпо. Знам, че теренът там е доста лош, но ще се постараем да победим", завърши Велев.