90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Царско село", град София Зрители: Без публика
90+3′

КРАЙ НА МАЧА!

87′

Здравко Димитров бе заменен от младия талант Асен Митков.

84′

Охене получи жълт картон.

77′

След ъгловия удар, Здравко Димитров засече от границите на наказателното поле, вратарят изби, след разиграване, топката попадна пак във фланговият играч, но и този път опитът му не сполучи.

76′

Нганиони фаулира Галчев непосредствено пред наказателното поле. Борислав Цонев изпълни от прекия свободен удар, топката рикошира в Балтанов и последва корнер.

73′

Галчев замени Петков.

73′

Борислав Цонев замени Костадинов.

71′

Стеванович игра с ръка и бе отсъден фаул в полза на "сините". Радослав Цонев стреля много опасно от прекия свободен удар от около 26 метра. Георгиев спаси.

68′

Кавдански получи жълт картон.

65′

Владеене на топката: Царско Село: 47%, Левски: 53%.

Снимка 555609

63′

Попадийн се контузи и ще бъде заменен от Нганиони.

58′

Бакалов бе заменен от Мезу.

52′

Възможност за домакините! Лукас Диас прати дълго подаване към Стеванович. Сърбинът стреля от изгодна позиция, но топката срещна гредата!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+2′

Краев получи жълт картон.

43′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Марин Петков проби отдясно и центрира. Топката бе изчистена лошо от защитник на домакините в наказателното поле и попадна в Димитър Костадинов. Игралият миналия полусезон при "царете" пусна успореден на голлинията пас и Билал Бари на празна врата откри резултата!

37′

Лукас Диас центрира от пряк свободен удар, топката бе избита и попадна в Димо Бакалов, който от воле стреля от границите на наказателното поле. Топката срещна напречната греда за щастие на "сините"!

27′

Защитникът Драган Михайлович се понесе в атака. Швейцарецът намери Марин Петков, който с едно докосване му въра. Бранителят стреля с левия крак, но Георгиев нямаше особени затруднения да улови.

20′

Здравко Димитров подаде на Иван Горанов, той от малък ъгъл отляво намери Марин Петков, който чукна към Димитър Костадинов. Бившият играч на Царско село не успя да отправи добър удар и възможността за "сините" бе провалена.

Снимка 555608

12′

Здравко Димитров завърши индивидуална акция с изстрел извън наказателното поле, Георгиев се намеси и изби топката в корнер. След ъгловия удар не се стигна до някаква опасност.

10′

Тежки първи минути за "сините" в полите на Витоша. Домакините имат 3 изстрела към вратата, а гостите нито един.

Снимка 555611

4′

Николай Михайлов показва, че изпитва болки. Резервният вратар Пламен Андреев отиде да загрява.

2′

Възможност! Лъчезар Балтанов рано реши да пробва рефлексите на Николай Михайлов. Бившият играч на Левски стреля с глава, но стражът се намеси. В следващата ситуация Лукас Диас подаде на Васил Шопов, който отправи коварен удар, получи се рикошет и топката срещна страничната греда.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

1′

77 Луи Нганиони 41 Георги Александров

Царско село приема днес Левски в мач от 17-ия кръг на efbet Лига. Срещата започва в 17:30 часа.

Сблъсъкът ще се проведе без публика по решение на ръководството на домакините. Рефер на мача е Никола Попов.

Треньорът на Царско село Любослав Пенев отново е принуден да прави състава без наказания Милан Йокич. Иван Бандаловски също вероятно ще пропусне двубоя заради контузия. Той вече е побеждавал веднъж Левски с Царско село и то на стадион "Георги Аспарухов".

Отборът е без победа в 4 поредни срещи и има най-малко вкарани голове в елита - едва 10 попадения в изминалите 16 срещи.

Добрата новина за наставника на Левски - Станимир Стоилов е завръщането на Драган Михайлович, който най-вероятно ще е титуляр отдясно на "синята" защита. Аут е трайно контузеният Георги Миланов, който ще се възстановява два месеца.

Ултраси на Левски щурмуват комплекс "Царско село"

За мача

Николай Михайлов е амбициран да продължи добрата си серия, след като вече има три последователни "сухи" мрежи. Проблемите идват от атаката - отборът е вкарал само веднъж в последните си 4 мача. Евентуална победа срещу Царско село ще върне надеждите за топ 6, тъй като отборът ще се доближи до шестото място.

Двата тима са изиграли седем мача помежду си в елита, като Левски има четири победи, Царско село - една, а два пъти срещите са завършвали наравно.

Сухия: Очаквам равностоен мач между Левски и Царско село

Двубоят е утре и ще се играе в комплекс "Царско село"