Левски и Царско село ще изиграят третия си двубой в елита. До момента сините са безапелационни срещу този съперник - 2 победи, в които така и не допуснаха попадение.

Головете в мрежата на състава от Околовръстното пък неизменно бяха дело на Найджъл Робърта и Станислав Иванов. Двамата са доста "тихи" от началото на сезона и може би е време да се събудят точно срещу любимата си жертва.

"Прозрачното" управление доведе до левскарско разединение

Иска ли някой изобщо да спаси Левски?

За първи път Левски и Царско село застанаха един срещу друг на 5 август миналата година. Двубоят се игра на националния стадион и двете нули стояха дълго на светлинното табло. В 89-ата минута обаче Найджъл Робърта откри резултата - това бе и дебютният гол на нидерландеца с екипа на Левски. В добавеното време Станислав Иванов оформи крайното 2:0 за сините.

На 24 ноември 2019-а Царско село гостува на "Георги Аспарухов". Домакините обаче решиха всичко още през първото полувреме с познати реализатори - Робърта вкара в 27-ата минута, а Стаси 12 по-късно.

През изминалия сезон именно Найджъл и Иванов бяха най-резултатни в състава на Левски. Първият вкара 11 попадения в елита, а вторият се отчете с 9. През тази кампания обаче те може и да не успеят да доближат или подобрят постиженията си, защото са спрягани за трансфер, пише "Тема Спорт".