Стойчо Стоев анализира всичко, което може да се анализира в играта на неговия Левски, по време на последното занимание на тима - на терена и извън него.

Треньорът направи 40-минутен видеоразбор на отбора си за предстоящото гостуване на Славия. Мачът с „белите" е в неделя от 16:15 часа в "Овча купел".

Специалистът наблегна върху факта, че домакините играят много стабилно в отбрана - те заедно с Берое са отборът с най-малко инкасирани голове. Освен това „белите" са доста силни на контраатаки, а в състава им е един от топреализаторите в първенството до момента - Ивайло Димитров.

Вчера завърналият се в редиците на Левски полузащитник Владимир Гаджев проведе първа тренировка с тима. Халфът се включи във вечерното занимание на "сините" и взе дейно участие по време на цялата сесия.

От тренировката отсъстваше юношата Борислав Цонев, който получи тежка травма по време на мача на юношеския национален тим с Люксембург (3:0) и му предстои операция.

Николай Кръстев и Александър Александров също лекуват травми. Останалите играчи в синьо отиграваха бързи комбинации в нападение, както и преса в противниковото поле. В края те имаха и двустранна игра. Днес ще тренират от 16:30 часа, а заниманието е открито за медиите и феновете в първите 15 минути.