Наставникът на Левски - Стойчо Стоев коментира пред клубната телевизия на "сините" победата с 2:1 срещу Поли (Тимишоара), постигната в приятелската среща между двата тима, играна на турска земя.

Ето какво сподели Стоев:

"Първото полувреме играхме добре. Имаше динамика в действията ни. Имаме обаче много слабости в представянето си. Създадохме добри ситуации за гол, вкарахме и попадения.

През вторите 45 минути се справихме добре в защита, но напред забавихме сериозно темпото. Това не беше положително. Твърде рано е. Може би малко след това ще навлезем в руслото, което ще ми харесва.

Все още не ми допада играта ни. Трябва да създадем повече офанзива в действията си, така да се каже.

Карнер може да е готов чак за последните ни мачове преди подновяването на битката в "А" група, но Де Ноойер ще се оправи по-скоро.

Менголо? Него ще го видите още следващата събота, срещу Бърно. В последните две контроли той ще трябва да играе повече, за да влезе в нужното темпо за игра".