Наставникът на Левски Станимир Стоилов защити отбора си за слабата игра в двубоя с Черно море, завършил 1:1. Според него "сините" са подходили съвсем сериозно и отговорно към мача, но са пропуснали да решат изхода му още през първите 45 минути.

"Според мен стана един сериозен и оспорван двубой. Действително загубихме две важни точки, най-вече заради един елементарен гол във вратата ни. Постарахме се да проявим характер и да спечелим в края, не сме подценявали съперника нито за миг.

Подходихме сериозно и отговорно, но в крайна сметка не успяхме да вземем трите точки. В този миг остава само горчивината от това реми. Лично аз очаквах да решим нещата още през първото полувреме,  но просто не се получи", коментира след края на мача треньорът на шампионите.

Той разкри, че е сменил Валери Домовчийски заради получена травма. Младокът, отбелязал гола за Левски във Варна,  е поредният в лагера на "сините", който може да пропусне двубоя с Вердер във вторник.