Наставникът на Левски - Живко Миланов, бе доволен от успеха на неговия тим над Царско село с 3:1. Младият специалист разкритикува футболистите си за представянето им през първото полувреме, но сподели, че след почивката "сините" са били отборът, който той иска да вижда.

"Това бе един мач с две различни страни. Първото полувреме бе безобразно. Има причина за това - тя е липсата на резултати и точки. Излязохме доста плахи, без самочувствие, увереност. Казах на момчетата, че са футболисти на Левски и това ги задължава да излизат всеки мач за победа.

Такъв Левски искам да виждам. Точките ти дават увереност. Дано в следващите мачове да покажем добрата си страна. Левски все още не е готов, ще ни трябват на още 2-3 позиции играчи, за да бъдем конкурентноспособни. Георги Миланов доста време не е играл, не е водил подготовка с нас. Дава максимума си. Няма проблем с контузия - това е само схващане. Надявам се Ради Цонев да е на линия още в следващия мач".

Левски - Царско село 3:1 в двубой от efbet Лига