Глен Ниберг бе определен от УЕФА за главен съдия в реванша от втория квалификационен кръг на Лига Европа между Левски и АЕК.

Двубоят между двете единайсеторки е в четвъртък. Както е известно, "сините" имат да наваксват пасив от три гола, след като в четвъртък отстъпиха с 0:3 в Ларнака.

Шведският арбитър е роден на 12 октомври 1988 г. От 2016 година е международен рефер към ФИФА. През същата година е обявен в родината си за Най-добър съдия на сезона.

АЕК (Ларнака) победи Левски с 3:0 в мач от втория кръг на Лига Европа

Абсурден червен картон провали Левски в Кипър, "сините" инкасираха три гола за осем минути

Столичани загубиха с 0:3 от АЕК

Шведът никога не е свирил мачове с участието на български клубни или национални формации. Опитът му в евротурнирите се изчерпва с пет мача.

Асистенти на Глен Ниберг ще бъдат сънародниците му Мапбод Бейги и Андреас Сьодерквист.