Найджъл Робърта бе големият герой за Левски при победата с 3:1 над Ботев (Враца). Нападателят вкара два гола и подаде за още един при обрата на "сините".

"Не стартирахме добра мача, те бяха по-агресивни, отбелязаха първия гол и получиха дузпа. Имахме късмет, че не вкараха втори гол. През първата част не бяхме агресивни. На полувремето си казахме някои неща помежду си и променихме нещата през второто полувреме.

Липсваше ни агресия. Треньорът вкара в игра и Билал Бари. Това ми помогна. Искахме да пресираме по-дълбоко. Започнахме да играем малко по-директно. Ако топката дойде до Бари, аз и Здравко веднага влизахме навътре. Така станахме по-опасни.

Щастлив съм, че мога да помогна на отбора. Най-важно е да печелим мачовете. В момента съм фокусиран само върху Левски. Това е най-важното.

Срещу Славия не трябва да стартираме както днес. Трябва да сме концентрирани, достатъчно агресивни и да започнем добре от първата минута. Мачовете за Купата са много важни за нас", каза Робърта.

Левски победи Ботев (Враца) с 3:1 като гост

Робърта продължава да носи Левски на гърба си, "сините" с много важен обрат във Враца

Столичани надвиха Ботев с 3:1